Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban
zeeh_ Előzmény: #368028Az lenne érdekes, hogy elmaradna a rés töltés, de szerintem be fogja tölteni, mielőtt tovább indul. Ha meg mégsem, majd 12 euro után visszajövünk érte. :)
Legalább kicsit utolértek bennünket ezzel a 9.5-tel.