Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

zeeh_ Előzmény: #368028

Az lenne érdekes, hogy elmaradna a rés töltés, de szerintem be fogja tölteni, mielőtt tovább indul. Ha meg mégsem, majd 12 euro után visszajövünk érte. :)

Legalább kicsit utolértek bennünket ezzel a 9.5-tel.