Re: nincs cím 2011. április 12. 12:43 zeeh_ Előzmény: #370680 Na, azért durva lenne egy 2300-as ár megint, eddig csak nem verik be. Pakk fele 2500-2560 közötti bekker árú. :-/ 5k-val 9.5-re fel lehetne kint húzni. Már óráson is túl van adva rendesen.