Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #370680

Na, azért durva lenne egy 2300-as ár megint, eddig csak nem verik be.

Pakk fele 2500-2560 közötti bekker árú. :-/

5k-val 9.5-re fel lehetne kint húzni.

Már óráson is túl van adva rendesen.