Re: nincs cím 2011. április 11. 19:39 zeeh_ Előzmény: #370361 9.31-en zárt kint. Holnap rés töltés lehet a menü,s egyúttal a 20 napos kóstolgatása. Lassan átlendülhetne azon a 10 eurón végre.