Re: nincs cím 2011. április 12. 12:38 hAliG Előzmény: #370674 Nagyon rossz esetben még 8.65-ig is leküldhetik... oda esik az alsó emelkedő trendvonal :S "Jobb" esetben ha leküldik, akkor 9-9.05 ojró lehet az alja.