Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #370674

Nagyon rossz esetben még 8.65-ig is leküldhetik... oda esik az alsó emelkedő trendvonal :S

"Jobb" esetben ha leküldik, akkor 9-9.05 ojró lehet az alja.