Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#608957 Zotya32 Előzmény: #608915

A Fővárosi Törvényszék Cégbírósága a Cg.01-09-666598 cégjegyzékszámú Phylaxia Dolgozói Szolgáltató Korlátolt

Felelősségű Társaság (1054 Budapest, Akadémia utca 7-9.) elnevezésű cég cégjegyzékében bejegyezte (törölte) az alábbi

adatokat:

902. A cég tevékenysége

9/45. Alapanyag, üzemanyag ügynöki nagykereskedelme

Főtevékenység.

Törlés kelte:2013/02/05

9/46. 4618 '08 Egyéb termék ügynöki nagykereskedelme

Főtevékenység.

Bejegyzés kelte:2013/02/05

4618 - Egyéb termék ügynöki nagykereskedelme

Ebbe a szakágazatba tartozik:

- a máshová nem sorolt termékcsoportok ügynöki nagykereskedelme, úgymint:

- gyógyszer, gyógyászati termék, ortopéd cikk

- illatszer, kozmetikai, testápolási cikk

- tisztítószer

- játék, sportszer, kerékpár

- papír, írószer, nyomtatvány, könyv, újság, folyóirat

- hangszer, hanglemez, kazetta

- óra, ékszer

- foto- és optikai cikk

- nyersfa

- hulladék ügynöki nagykereskedelme

lehet majd diófát is árulnak :))

Re: nincs cím

#608276 Zotya32 Előzmény: #608243

ideje lenne kicsit átírni a bevezetőt, mert már 2013 van, idén már 101 éves a Phylaxia név... :)

"Tisztelt Látogató!

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. megújult Igazgatótanácsa nevében köszöntjük önt honlapunkon.

A megalapításának 100. évfordulóját ebben az esztendőben ünneplő vállalat vezetésének célja, hogy munkájával elősegítse e nagy múltú vállalkozás fenntartható fejlődését, kijelölje a stratégiai céljait és megteremtse az azok eléréséhez szükséges feltételeket.

Hisszük, hogy kitartó és szakszerű munkával már a közeli jövőben elérhető, hogy a PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. hatékonyan reagáljon a XXI. század változó gazdaságának kihívásaira és mind régi, mind jövőbeni befektetői számára hasznos, új lehetőségeket kínáljon.

Célunk, hogy vállalatunk új értékek felkutatásával és meglévő vagyonelemeink gazdálkodásának hatékonyabbá tételével maradjon befektetőink megbízható és biztos partnere."

Re: nincs cím

#608243 kerikoma Előzmény: #608235

Phylaxia-Pharma Zrt követője leszünk? Lehet az Alpha-vet-nek kell besegíteni a gyógyszer gyártásba....

Na ezt én sem gondoltam komolyan:((

Re: nincs cím

#608168 Miguel Előzmény: #608138

Örülök(nék) neki ha azzal foglalkoznának, amihez értenek(?)Attól félek, hogy ami volt az "megfejlesztés" után már nem kerül vissza...( amúgy a beírásodból olvastam, hogy vagyon--eltüntetésnek nevezett kezelés már nem tevékenység)

A tulajdonosok maradtak a régiek( a háttéremberek is) szóval pezsgőt még ne bontsunk!

Majd ha valaki borítja a bilit....

Re: nincs cím

#608138 Zotya32 Előzmény: #608133

mit szólsz ahhoz, hogy a vagyonkezelés, mint főtevékenység már nem létezik? helyette gyógyszergyártás van???

úgy tűnik ezt eddig nem sokan fedezték fel... még akár fordulhat is a kocka...

Re: nincs cím

#608133 Miguel Előzmény: #608102

Ismét veszik a nagyok!

Pl. 09:09-kor is vett egy giga pakkot, 21db-ot 714,-Ft-ért valaki!

:)