Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #608087

csak azt nem tudom, hol és hogyan akarják ezt megvalósítani?? hiszen bábolna pápára ment, pontosabban fehérvárra... bremer pharma nem jött össze, kályhagyárban fognak gyártani? vagy netán most jön vissza hamarosan a "megfejlesztett" phyl-pharma zrt?? ez utóbbit nem tudom elképzelni. érdekes, meglátjuk mi lesz ebből. mindenesetre lehet, ezért lett hirtelen olyan sok a vevő??