Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #608087csak azt nem tudom, hol és hogyan akarják ezt megvalósítani?? hiszen bábolna pápára ment, pontosabban fehérvárra... bremer pharma nem jött össze, kályhagyárban fognak gyártani? vagy netán most jön vissza hamarosan a "megfejlesztett" phyl-pharma zrt?? ez utóbbit nem tudom elképzelni. érdekes, meglátjuk mi lesz ebből. mindenesetre lehet, ezért lett hirtelen olyan sok a vevő??