Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #608243

ideje lenne kicsit átírni a bevezetőt, mert már 2013 van, idén már 101 éves a Phylaxia név... :)

"Tisztelt Látogató!

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. megújult Igazgatótanácsa nevében köszöntjük önt honlapunkon.

A megalapításának 100. évfordulóját ebben az esztendőben ünneplő vállalat vezetésének célja, hogy munkájával elősegítse e nagy múltú vállalkozás fenntartható fejlődését, kijelölje a stratégiai céljait és megteremtse az azok eléréséhez szükséges feltételeket.

Hisszük, hogy kitartó és szakszerű munkával már a közeli jövőben elérhető, hogy a PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. hatékonyan reagáljon a XXI. század változó gazdaságának kihívásaira és mind régi, mind jövőbeni befektetői számára hasznos, új lehetőségeket kínáljon.

Célunk, hogy vállalatunk új értékek felkutatásával és meglévő vagyonelemeink gazdálkodásának hatékonyabbá tételével maradjon befektetőink megbízható és biztos partnere."