Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #608235

Phylaxia-Pharma Zrt követője leszünk? Lehet az Alpha-vet-nek kell besegíteni a gyógyszer gyártásba....

Na ezt én sem gondoltam komolyan:((