Re: nincs cím 2013. március 26. 13:43 kerikoma Előzmény: #608235 Phylaxia-Pharma Zrt követője leszünk? Lehet az Alpha-vet-nek kell besegíteni a gyógyszer gyártásba.... Na ezt én sem gondoltam komolyan:((