Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Miguel Előzmény: #608138

Örülök(nék) neki ha azzal foglalkoznának, amihez értenek(?)Attól félek, hogy ami volt az "megfejlesztés" után már nem kerül vissza...( amúgy a beírásodból olvastam, hogy vagyon--eltüntetésnek nevezett kezelés már nem tevékenység)

A tulajdonosok maradtak a régiek( a háttéremberek is) szóval pezsgőt még ne bontsunk!

Majd ha valaki borítja a bilit....