Re: nincs cím
Miguel Előzmény: #608138Örülök(nék) neki ha azzal foglalkoznának, amihez értenek(?)Attól félek, hogy ami volt az "megfejlesztés" után már nem kerül vissza...( amúgy a beírásodból olvastam, hogy vagyon--eltüntetésnek nevezett kezelés már nem tevékenység)
A tulajdonosok maradtak a régiek( a háttéremberek is) szóval pezsgőt még ne bontsunk!
Majd ha valaki borítja a bilit....