Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

S&P500

#861210 Mr. 50% Előzmény: #861208

Bevallom már nem hittem benne. De drukkolok, hogy sikerüljön. Kérdés, mikorra fogja a 3105 körüli szintet elérni. Mert 22 óráig ez már biztosan nem ér le. Azaz marad a futi vagy méginkább a holnapi nap.

Néztem, hogy daxon a napi volumen lecsökkent a felére. Ez is azt jelzi, hogy - a kisbüfik? - kezdenek kivonulni a kereskedésből.

dax

#861199 Mr. 50% Előzmény: #861197

A baj az, hogy képtelen esni, nemhogy 12450-ig de még 12550 alá sem. Ez a Nasdaq fogja a többi összeset. Akkor lesz itt esés, ha a Nasdaq kifullad valamilyen oknál fogva.