Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

matgab Előzmény: #861958

Ma este jelentenek a nagyok (FB, Amazon, stb).

Sztem megint kidobjak a várt feletti eredményeket, online business mehy mint az őrült, a fb-n sem látszik majd meg a hirdetési bevételek csökkenése es legalabb 3, de inkabb 5-10%-kal fognak száguldani ezek a papírok holnap- annal is inkább, mert erre számítok, de nem jatszom meg...