Regisztráció Elfelejtett jelszó

S&P500

KB58 Előzmény: #861966

Lehet, hogy a mai zárás után jelentő nagy tech. cégek gyorsjelentéseiben várnak a pozitív csodára, ezért nem esik az SP?