Fognak azok esni!
Lehet, hogy a mai zárás után jelentő nagy tech. cégek gyorsjelentéseiben várnak a pozitív csodára, ezért nem esik az SP?
Futuresen még nem fogták fel, hogy mekkora a baj. Igaz lassan jut el a tudatukig és még valószínű, hogy álmosan bóklásznak a tőzsdéken.
Esnie kell most már.
Sem a FED sem az EKB nem fogja meg, mert csak kidobott pénz lenne!
Csak nehogy a DAX szomorkodjon a maga -10.1%-án és USA -32.9%-án, míg USA örömködik, mert nem lett -34.5%
Trumpnak nem áll jól a szénája.
Még ha meg is van az oka, akkor is nehéz elfogadni ezt a -32.9%-ot.
14.30 USA Advance GDP q/q
xxx? -34.5% -5.0%
-----------------------------------------Szerintem nagyon alábecsülték. Mindjárt kiderül!
Talán -32.9%?
Ma este jelentenek a nagyok (FB, Amazon, stb).
Sztem megint kidobjak a várt feletti eredményeket, online business mehy mint az őrült, a fb-n sem látszik majd meg a hirdetési bevételek csökkenése es legalabb 3, de inkabb 5-10%-kal fognak száguldani ezek a papírok holnap- annal is inkább, mert erre számítok, de nem jatszom meg...
Mi pedig megnézhetjük a 12.384-12.400-at. Nyakvonalnak sem rossz!

-------------------------------------------------------
Milyen érdekes!
Napos Donchian alsó vonal is 12.384

Köszönjük. Igen, ez (is) egy nagyon jó chart volt, csak kicsit elfelejtkeztem róla. A 12970 környéke nagyon jó lett volna egy rendes short belépőre (de azt is az éjszaka közepén csinálták meg).
Összefoglalva:
Falat "B" esetben 13.241 90%-os fibo
--------------------------------------------------------------------
Július 13.-án Flat "B"-re 13.241 környékét tettem 90%-os fibo miatt!
Úgy néz ki, hogy befejeztük 13.303-al a "B" hullámot és 62 ponttal túlhúzták.

Igen, látom. A napokban és is nézegettem, hogy hasonló lehet a helyzet most is. Azért nem figyeltem fel eléggé arra, hogy pl. 4 óráson a Bollinger közép alá ment már napokkal ezelőtt, mert megint tele vonalaztam a chartom kis TF-es csatornákkal és nem hagytam tisztán, ahogy nemrég írtam :-(
Itt a tiszta chart:
Nézd meg a nagy esésnél óráson az elején csak kis korrekciókat engedett.
Inkább kis oldalazással oldotta meg.
Naposon is csak elvétve látni kis korrekciót

Meddig "illene" felmennie? Nem kellene pl. a 0,5-ös Fibo-ig (rendesen kiesett óráson is a Bollinger szalagok közül, óráson a Bollinger középvonal is kb. 12680 körül van)?