Én is csak mára gondoltam volna.
12.357-en nyitottam longot, de kockázatos, lehet nem hagyom holnapig. Viszont van short fedezete nyereséggel.
A 7-8 ezres tartomány ideálisnak tűnik. Több célár ide mutat.
Persze a napokban fog kiderülni, hogy valóban a "C" hullám fut-e már!
KB58! Megint kihagyod?
Ha ez a "C" hullám, akkor a következő célárak lehetnek:
- az A-B hullám 61.8%-a kb. 10.198
- az A-B hullám 100%-a 8.272
- A hullám=C hullám méretével kb. 7.756
- az A-B hullám 123.6%-a kb. 7.083
és, de ez már nagyon alacsony
- az A-B hullám 161.8% -a kb. 4.845
Biztos, hogy érdemes kihagyni. Nem kell mindig a tetőről nyitni. Majd sajnálkozol, hogy ezt a jó lehetőséget megint kihagytad, pedig láttad, hogy mi fog történni.
Egy biztos, most jól látható öt hullámnak kell lennie
(1-2-3-4-5)

Igen, de folyamatosan nyitottam, mert lehetett látni, hogy nem érdekli a támaszok.
Hol kellene nyitni DAX longot, itt valahol?
Szarvasvadasz július 8-i chartja alapján a 12300 környéke az esés ideális célzónája:

SP-nek 3.200-as támasza lenne!
Ha, azt letöri, akkor..............
------------------------------------------------------------------------------
Hát akkor.......

Lehet, hogy az amerikaiak két kézzel adják a német piacot, és helyette próbálják venni, tartani az USA piacot?
Na, akkor figyeljünk, mert innen lehetősége lenne a C/2. hullámot megcsinálni.
A "C" hullámnak mindenféleképpen öt hullámosnak kell lennie.

Meglepett ez a mai esés, főleg a mértéke és az intenzítása.
13380 -nál mennyivel mehetünk még mélyebbre? Az USA piac még lószart sem esett.