Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861242 KB58 Előzmény: #861240

Köszi. Amikor 12600 alá ment, gondoltam még egyet rányitni, de sajnos kihagytam. Megint nem hallgattam a megérzésemre.

Figyelni fogom a 12470 környékét.

dax

#861229 Mr. 50% Előzmény: #861228

Jó reggelt és köszi Lenthor!

Tegnapi shortomban (12534) csücsülök és továbbra is bízom a déli irányban. :)

dax

#861228 Lenthor

Sziasztok, jó reggelt!

Long szempontjából kedvező esetben felmehetünk 12.640-re, esetleg 12.735 környékére.

Ha elindul a nyomás az esés irányába, akkor van egy sáv 12.400-12.435 amit le kell törni és megadja a jelet az eladásra.

Lefelé jöhetne a korábbi ellenállás, most már támasz 12.320-12.329-nél.

Ennek letörése jelezné, hogy irány lefelé 12.150-re.

https://invst.ly/rdgee


S&P500

#861226 KB58 Előzmény: #861224

Mind igaz, amit leírtál. Mostanában többnyire ilyen kisebb pozíciókat nyitok, de sajnos legtöbbször egyáltalán nem nyitok, amikor pedig látom, hogy jó lenne.

Nem adom fel, hogy ezen sikerül változtatnom.


S&P500

#861224 Mr. 50% Előzmény: #861221

Ha csak egy kontival kereskednél akkor nem lennél nyomás alatt. Napi 100 eurót simán meg lehet most csinálni még úgy is, ha 1x-2x rossz irányba kötsz. Sok segítség van itt, és a piac is kiszámíthatóbb. (legalább is nekem)

Havi szinten 1500-2000 euró simán hozható. Ennyi nem lenne elég?

(Megjegyzem, öt kontitól én is ideges lennék.)

S&P500

#861221 KB58 Előzmény: #861218

Demoban még július 2-án 22 óra környékén 12730-as nyitó árfolyamon, stop nélkül betett és azóta teljesült 5 CFD DAX megbízás jól fest, 959 EUR pluszban van. Csak azt nem értem, hogy ezt élesben ma reggel 07:20 után miért nem csináltam meg (pedig direkt a gép előtt voltam ekkor, nagyon sokszor éppen ekkor indul a napi trend).