Köszönöm. Te hova várnád ennek a lefordulásnak az alját?
Köszi. Amikor 12600 alá ment, gondoltam még egyet rányitni, de sajnos kihagytam. Megint nem hallgattam a megérzésemre.
Figyelni fogom a 12470 környékét.
jó lesz
stopokért mentek fel, ügyes volt KB58, tartani a shortot 12470 első cél
11:37-kor a felszúrás utáni 1 perces gyertyában nyitottam 1 DAX CFD shortot. Stop nullában.
volt egy nyitó rése, azt zárták be H1-en
Sziasztok!
Köszönöm Lenthor a chartokat! Short tartva.
De még a 12.457-es nyakvonalú fej-váll is képben van.
Nekem még ez jobban is tetszik!

Jó reggelt és köszi Lenthor!
Tegnapi shortomban (12534) csücsülök és továbbra is bízom a déli irányban. :)
Sziasztok, jó reggelt!
Long szempontjából kedvező esetben felmehetünk 12.640-re, esetleg 12.735 környékére.
Ha elindul a nyomás az esés irányába, akkor van egy sáv 12.400-12.435 amit le kell törni és megadja a jelet az eladásra.
Lefelé jöhetne a korábbi ellenállás, most már támasz 12.320-12.329-nél.
Ennek letörése jelezné, hogy irány lefelé 12.150-re.

Mind igaz, amit leírtál. Mostanában többnyire ilyen kisebb pozíciókat nyitok, de sajnos legtöbbször egyáltalán nem nyitok, amikor pedig látom, hogy jó lenne.
Nem adom fel, hogy ezen sikerül változtatnom.
Ha csak egy kontival kereskednél akkor nem lennél nyomás alatt. Napi 100 eurót simán meg lehet most csinálni még úgy is, ha 1x-2x rossz irányba kötsz. Sok segítség van itt, és a piac is kiszámíthatóbb. (legalább is nekem)
Havi szinten 1500-2000 euró simán hozható. Ennyi nem lenne elég?
(Megjegyzem, öt kontitól én is ideges lennék.)
Demoban még július 2-án 22 óra környékén 12730-as nyitó árfolyamon, stop nélkül betett és azóta teljesült 5 CFD DAX megbízás jól fest, 959 EUR pluszban van. Csak azt nem értem, hogy ezt élesben ma reggel 07:20 után miért nem csináltam meg (pedig direkt a gép előtt voltam ekkor, nagyon sokszor éppen ekkor indul a napi trend).