Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #861947

Meddig "illene" felmennie? Nem kellene pl. a 0,5-ös Fibo-ig (rendesen kiesett óráson is a Bollinger szalagok közül, óráson a Bollinger középvonal is kb. 12680 körül van)?