Állandóan tapad a 11830-as szinthez. Hajnalban ázsia miatt szerintem futiban meglesz az a 12000-12220 közötti szint.
Kérdés, hogy onnan ugrik-e még feljebb?
Állandóan tapad a 11830-as szinthez. Hajnalban ázsia miatt szerintem futiban meglesz az a 12000-12220 közötti szint.
Kérdés, hogy onnan ugrik-e még feljebb?
Lenne még egy kis idő, akkor megpróbálkozhatna még azzal a 11.658 környékével.

Lehet, hogy 11.692-ről fordul és elég volt a visszateszt.
Pedig órás alapján le kellene mennie.
Sziasztok!
Most találtam, olvastam miután beírtam....
"Jónap Richard" cikkét nagyon jónak és mindenki számára hasznosak tartom:
„Aki a határait feszegeti megtapasztalhatja, hogy a határai visszafeszítik őt.”
..."AMI EZEN A HÉTEN TÖRTÉNIK AZ A KISZÁMÍTHATÓ IDŐPONTBAN BEKÖVETKEZŐ KISZÁMÍTHATATLANSÁG.
Ez szemben például a 2001-es WTC elleni terrortámadással, amikor kvázi 18 perc alatt változott meg drámaian a tőkepiac hangulata azt az előnyt adja a piaci szereplőknek, hogy lelkileg felkészülhetnek az árak csapkodására. Az egyes megkötött ügyletek kockázatossága alapján háromféle módon nyithatunk pozíciókat az elnökválasztás kapcsán:
Én személy szerint ezeket a piaccal való harmadik típusú találkozásokat javaslom mindenkinek, aki kereskedni szeretné az amerikai elnökválasztást. Olyan hetünk van most, ahol a hullámok születnek, ám vigyáznunk kell magunkra, hogy ne csináljon ki minket a gigantikus erejű első hullámok egyike.
Rengeteg jó kereskedési lehetőségünk lesz heteken át pusztán az elnökválasztás eredménye által generált portfólió átrendeződések kapcsán.
A következő napokban azonban nem árt extrém óvatosnak lenni!"
http://concordeblog.hu/2020/11/02/ahol-a-hullamok-...
Szia 50-es-:)
Látod milyen rendes vagyok, meg-vártam míg zár a piac, hogy a kérdésedre 100%-os tuti tippet tudjak adni-:)))
..és igy a profi válasz: nem-:)
Komolyra fordítva ,a D Ma 200 is 12078 körül ólálkodik ...sanszos egy ilyen kulcsfordítós nap után + a vissza teszt (0,618 fibo 12022), de a többi fibo szint is benne lehet főleg 0,5 12.241, és az álom 0.382 12.459 ....én megvárom még + a FED döntést is... addig inkább orosz rulette nekem
Utána trend indul vagy le vagy Feel(ing)/mint a macska farka: egyszer lent, egyszer fent-:))) ... oszt abba állok bele
4 óráson felért a Donchian felső vonaláig.
Futuresen is felment 4 óráson a Kijun vonalához.

Már ötször is nekifutott a 830 feletti szintnek, de mindig elvérzett. Közben meg nem volt egy egészséges korrekció sem.
Nos, megjött a hó eleji átutalásocska, mellyel a jegybankok megtámogatják a piacokat.
Most ott ülnek azon a snassz néhány-százmillió dolláron: jaj mitévők legyünk, be kéne fektetni, de itt ez a bizonytalansági tényező, ez az elnökválasztás, mit tegyünk?
Szevasz JackOne! :)
Szerinted megpróbálkozunk még ma a 12000 körüli szinttel?
USA választások előtt elengedni a piac kezét...?-:))) ...kizárt, mert minden épeszű short-hot nyitott a közelgő, de már itt lévő bizonytalanság miatt, így aztán muszáj elhitetni, hogy káprázat hatása alatt tették...lehet addig így fog menni ameddig nem lesz USA végeredmény, azaz egyértelmű győzelem, vagy kormány...
FED döntés a héten! .káosz esetén lehet emelik a tétet, sőt biztos, egyébként meg csak támasztani fognak az új elnöknek ...amibe 10-15 % korrekció belefér, mert onnan megint fel-lehet beszélni a népet...
Spy - 3000(2950/2700), DAX 10.000 környéke a legjobb esetben

mi ez a nagy emelkedés ma a DAX-ban és a BUX-ban?
Mindjárt jön a lockdown mindenhol EU-ban , semmi nem javult a múlt héthez képest aztán itt hetvenkedünk...