Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Mr. 50% Előzmény: #865183

Sziasztok!

Én arra számítottam, hogy éjjel lefele veszi az irányt, úgy a 12500-as sáv környékére. Emiatt elbuktam a nem realizált nyerességemet. Még mindig abban bízom, hogy le fogunk menni.