Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #865241

Sziasztok, jó reggelt!

Keresem a lehetőségeket, hogy lefelé menjen, de nem sokat találok.

Ma a kulcsszint 13.150 lett volna, melyen túlszaladt és jelenleg az első ellenállásánál a 13.230-nál mozog.

Nem nagyon akar esni. Ha 10 óráig nem esünk 13.150. majd 13.050 alá, akkor inkább felfelé tekinget.

https://invst.ly/sud88