dax
Lenthor Előzmény: #865241Sziasztok, jó reggelt!
Keresem a lehetőségeket, hogy lefelé menjen, de nem sokat találok.
Ma a kulcsszint 13.150 lett volna, melyen túlszaladt és jelenleg az első ellenállásánál a 13.230-nál mozog.
Nem nagyon akar esni. Ha 10 óráig nem esünk 13.150. majd 13.050 alá, akkor inkább felfelé tekinget.
