Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865266 matgab Előzmény: #865265

Az apjuk f..-át kapják be...

https://www.bbc.com/news/health-54902908

most már minden héten bejelentenek egy "megvan a csodálatos mindenható vakcina" bejelentést, amire fel fel lehet rántani 2-5%-kal a piacokat?

És arról nem szól a fáma, hogy a pfizer esetében milyen mellékhatások léptek fel?

dax

#865243 Lenthor Előzmény: #865241

Sziasztok, jó reggelt!

Keresem a lehetőségeket, hogy lefelé menjen, de nem sokat találok.

Ma a kulcsszint 13.150 lett volna, melyen túlszaladt és jelenleg az első ellenállásánál a 13.230-nál mozog.

Nem nagyon akar esni. Ha 10 óráig nem esünk 13.150. majd 13.050 alá, akkor inkább felfelé tekinget.

https://invst.ly/sud88


dax

#865241 KB58 Előzmény: #865226

Sziasztok!

Lenthor, ez egy nagyon jó chart!
Gyanús, hogy ezt a DAX figyelembe fogja venni :-).


dax

#865226 Lenthor Előzmény: #865213

Sziasztok, jó hétvégét!

Valószínű, hogy 11.313-tól új ciklus indulhatott felfelé!

Az eséseket szerintem longbázis kiépítésére kell felhasználni.

Az első hullám magassága eddig 1976 pont (nagyon magas, ami erős emelkedést feltételez a 3. és 5. hullámban)

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50% -a, 61,8% -a, 76,4% -a vagy 85,4% -a

Ha abból indulunk ki, hogy a márciusi 2. hullám csak 38.2%-ig jött vissza, akkor most is lehet hogy elég lehet 12.544 !

Viszont 13.600 felett már nagyon komoly emelkedés kezdődne!!!!!!!!!!!!

Shortot csak napon belül nyitok már és az esésekbe beleveszek.

https://invst.ly/su4kg