Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #865213

Sziasztok, jó hétvégét!

Valószínű, hogy 11.313-tól új ciklus indulhatott felfelé!

Az eséseket szerintem longbázis kiépítésére kell felhasználni.

Az első hullám magassága eddig 1976 pont (nagyon magas, ami erős emelkedést feltételez a 3. és 5. hullámban)

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50% -a, 61,8% -a, 76,4% -a vagy 85,4% -a

Ha abból indulunk ki, hogy a márciusi 2. hullám csak 38.2%-ig jött vissza, akkor most is lehet hogy elég lehet 12.544 !

Viszont 13.600 felett már nagyon komoly emelkedés kezdődne!!!!!!!!!!!!

Shortot csak napon belül nyitok már és az esésekbe beleveszek.

https://invst.ly/su4kg