Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865208 Mr. 50% Előzmény: #865206

Kíváncsian várom a hétfőt. Továbbra is lefele várom. Talán nem egy, hanem két lépcsőben, de le kell mennie 12500 környékére.

Jó hétvégét kívánok mindenkinek!

dax

#865194 Mr. 50% Előzmény: #865183

Sziasztok!

Én arra számítottam, hogy éjjel lefele veszi az irányt, úgy a 12500-as sáv környékére. Emiatt elbuktam a nem realizált nyerességemet. Még mindig abban bízom, hogy le fogunk menni.

Dax és SP500

#865175 TrendMan

4 napja egy szűk sávban mozog.

Ilyenkor többnyire az eredeti irányba megy tovább és egy nagyobb elmozdulás következik (????)

dax

#865163 Mr. 50% Előzmény: #865161

Hiányzik még a leszúró tüske. Szóval még menni kéne lefele.

Én a 860 ra szavazok. Az eléggé nagy esés lenne már.