Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#401371 Zotya32 Előzmény: #401369

ja, amúgy vettem 324-ért összesen 400 db- ot :))

úgyhogy ma 400-on zár, holnap meg sávszél, felvásárlás, kivezetés, pezsgőzés :)))

Re: nincs cím

#401370 Kissherceg Előzmény: #401356

kell a mese a kiszálláshoz... Ha lenne felvásárlási terv nem kellett volna 10szerezni a papírt... BCS pedig pontosan tudja a matekot...

Re: nincs cím

#401366 kosami Előzmény: #401360

Tavaly év vége felé voltak olyan teóriáim hogy lehetséges egy felvásárlás és kivezetés is szóba fog jönni.

Odaát lehurrogtak pedig csak hangosan gondolkodtam akkor. Lehet hogy kicsit későn de bejön. Nem véletlen ez a cikk:)

Bárcsak én hallgattam volna magamra :)

Re: nincs cím

#401364 Zotya32 Előzmény: #401362

vegyek erre remek hírre est mediát? vagy várjak megint pár napig? :)

ha ma nem tölti vissza a rést, azt írtátok hogy szigetforduló, akkor irány lefelé a 217-es réshez?

http://www.privatbankar…

#401356 Zotya32

http://www.privatbankar.hu/cikk/befektetes/nagy_buli_keszul_ki_lesz_a_sziget_uj_tulajdonosa_43999

"Talán nem túlzás azt feltételezni, hogy a Wallis nem kereskedelmi banki ambícióval kezdett az EST MÉDIA finanszírozásába, mert nem ez jellemző a cégre. Kifejezetten a Wallisra jellemző viszont az olyan cégek felvásárlása, amelyek nagy közkézhányaddal, meghatározó tulajdonos nélkül működnek, és a részvények áron alul forognak a piacon. Nem kell messzire menni, elég csak visszaemlékezni a Graboplastra, amit a Wallis felvásárolt, majd kivezetett a tőzsdéről."

Re: nincs cím

#401309 Tomy75 Előzmény: #401306

Meglátjuk mi lesz... Én most úgy látom, hogy a Fibo 50% megvolt, 300-as támaszt érintette, pattant róla, ott nem lehetett tételt venni. Talán mintha a vételi oldal is erősödne.

Ha nem lesznek nagy visszaöntések óvatosan megpróbálkozhat felfele.

Szvsz ma nínuszban zár, de remélem nem -10% környékén.

uraim túl nagyot esett é…

#401306 PRESLEY

uraim túl nagyot esett és tegnap óta nem felmen t és ezért esés gyanus holnap is ma még vannak vevők holnap pedig nem lesznek tehát llefelé megy

bocs nem akarok károgo lenni de sajnos pánik van és ilyenkor nem felfelé megy és kapkosás is .

ez az én meglátásom nem azért mert irigy vagyok

én is szerettem vona ha felmegy hiszen 420 ért adtam el nem véletlenül

Re: nincs cím

#401286 Tomy75 Előzmény: #401275

380-on vágtam ki.... most 322-ön visszavetten, 50-es Fibo megvolt, meglátjuk mi lesz.

Ha ma betöltené a 332-351 rést az megint felfelé fordítaná. Egy fölfelé körre szvsz még maradhatott benne erő

szerintem ma narad 310-3…

#401269 PRESLEY

szerintem ma narad 310-320 körül azt majd holnap 300 alá