Kész ez a papír,baz
akkor ezzel a 351-es kötéssel az "in medias res"-nek annyi? :)
Azt hittem óvatosan próbálkozik felfelé, de tévedtem! :)
ja, amúgy vettem 324-ért összesen 400 db- ot :))
úgyhogy ma 400-on zár, holnap meg sávszél, felvásárlás, kivezetés, pezsgőzés :)))
kell a mese a kiszálláshoz... Ha lenne felvásárlási terv nem kellett volna 10szerezni a papírt... BCS pedig pontosan tudja a matekot...
Lehet már ez is be van árazva, mint phylbe a molekula:)))
Tavaly év vége felé voltak olyan teóriáim hogy lehetséges egy felvásárlás és kivezetés is szóba fog jönni.
Odaát lehurrogtak pedig csak hangosan gondolkodtam akkor. Lehet hogy kicsit későn de bejön. Nem véletlen ez a cikk:)
Bárcsak én hallgattam volna magamra :)
vegyek erre remek hírre est mediát? vagy várjak megint pár napig? :)
ha ma nem tölti vissza a rést, azt írtátok hogy szigetforduló, akkor irány lefelé a 217-es réshez?
ha wallis jön az sok jót nem jelent. re: libás-story :)
http://www.privatbankar.hu/cikk/befektetes/nagy_buli_keszul_ki_lesz_a_sziget_uj_tulajdonosa_43999
"Talán nem túlzás azt feltételezni, hogy a Wallis nem kereskedelmi banki ambícióval kezdett az EST MÉDIA finanszírozásába, mert nem ez jellemző a cégre. Kifejezetten a Wallisra jellemző viszont az olyan cégek felvásárlása, amelyek nagy közkézhányaddal, meghatározó tulajdonos nélkül működnek, és a részvények áron alul forognak a piacon. Nem kell messzire menni, elég csak visszaemlékezni a Graboplastra, amit a Wallis felvásárolt, majd kivezetett a tőzsdéről."
Meglátjuk mi lesz... Én most úgy látom, hogy a Fibo 50% megvolt, 300-as támaszt érintette, pattant róla, ott nem lehetett tételt venni. Talán mintha a vételi oldal is erősödne.
Ha nem lesznek nagy visszaöntések óvatosan megpróbálkozhat felfele.
Szvsz ma nínuszban zár, de remélem nem -10% környékén.
uraim túl nagyot esett és tegnap óta nem felmen t és ezért esés gyanus holnap is ma még vannak vevők holnap pedig nem lesznek tehát llefelé megy
bocs nem akarok károgo lenni de sajnos pánik van és ilyenkor nem felfelé megy és kapkosás is .
ez az én meglátásom nem azért mert irigy vagyok
én is szerettem vona ha felmegy hiszen 420 ért adtam el nem véletlenül
én nem hiszem hogy felmegy ez mér okoskodás
aki ráérez mi lesz az szóljon