Hozzászólás
PRESLEYuraim túl nagyot esett és tegnap óta nem felmen t és ezért esés gyanus holnap is ma még vannak vevők holnap pedig nem lesznek tehát llefelé megy
bocs nem akarok károgo lenni de sajnos pánik van és ilyenkor nem felfelé megy és kapkosás is .
ez az én meglátásom nem azért mert irigy vagyok
én is szerettem vona ha felmegy hiszen 420 ért adtam el nem véletlenül