Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

az akasztott ember és a …

#401730 húsos fagyi

az akasztott ember és a fekete marabozu után lehet ismét meglátogatja a 300-at.

(már csak azért is mert az egy jó film, többször meg lehet nézni)

lassan leáll a hullámvas…

#401596 PRESLEY

lassan leáll a hullámvasut és a rali egy darabig.most már veszélyes a vétel .mert bármikor beszakadhat

Re: nincs cím

#401542 Tomy75 Előzmény: #401539

Igen, néztem, köszi, meg magamnak is elemezgetem folyamatosan... bár lehet, hogy sokan köveznének az EST technikai elemzése miatt, de idáig bejött, úgyhogy biztos nemcsak én figyelgetem ilyen szemmel. Kíváncsian várom a további fejleményeket.

most lemaradtam most má…

#401541 PRESLEY

most lemaradtam most már 370 nél venni kockázatos tegnap nem voltam gépnél.

ugyhogy lemaradtam.

Re: nincs cím

#401471 zeeh_ Előzmény: #401370

Lámpák felkapcsolva, disco füst kiengedve, elindult a party. :)

Hihetetlen, hogy mennyien hisznek egy nyamvadt cikknek, amiben állítanak valamit, ami olyan, mint Columbo felesége... Még soha senki sem látta, csak hallott róla. :)

Re: nincs cím

#401455 kelvin Előzmény: #401435

Mégis olyan árak vannak amik a külföldiekre van szabva, mind jegy, mind benti árakban

Re: nincs cím

#401449 Sly-- Előzmény: #401445

Olvastam, köszi. Folytatódik a sokadik soha véget nem érő történet.:D

Haszonfelezésről szó sem lehet, Te magad vagy a nyerő, Tiéd a haszon.:-))

Re: nincs cím

#401445 Zotya32 Előzmény: #401439

köszi, írtam választ ,meg 1-2 különlegességgel is szolgáltam :)

vigyázok rá, aztán majd a hasznot felezzük :))

Re: nincs cím

#401439 Sly-- Előzmény: #401381

Ha 15:42:10 -kor vetted, akkor én adtam Neked.:-))

Drukkolok neki kétszeresen is!

A mai réstöltéssel az alsó rés egyelőre elvetve, de a forgalom viszont fele sem volt a tegnapinak. Inkább beszűkülést gondolnék 300-400 között, 400 fölé jutáshoz újabb nagy forgalom kell. Nincs kizárva ez sem még, meglátjuk.

Re: nincs cím

#401436 Zotya32 Előzmény: #401435

http://index.hu/kultur/zene/fesztival/2011/07/20/demonstralhatnak_a_sziget_nagyszinpadanal/

A Társaság a Szabadságjogokért álláspontja szerint mivel a bejelentés időpontjában nem volt megkötött bérleti szerződése senkinek a Hajógyári-sziget használatára, az közterületnek minősült, így a Budapesti Rendőrfőkapitányság nem is tehetett mást, mint hogy tudomásul vette a tüntetés bejelentését.

Re: nincs cím

#401435 kosami Előzmény: #401403

"Ha sok a külföldi, a magyar megretten" - Gerendai Károly a Quartnak

Mennyire szól a Sziget a magyaroknak és mennyire az egyre nagyobb számban érkező külföldieknek? Kinek a kedvéért jön újra a Prodigy? Miért foglalkoztatja a közvéleményt annyira, hogy nyereséges-e a fesztivál? Gerendai Károllyal, a Sziget főszervezőjével beszélgettünk.

http://quart.hu/cikk.php?id=6471