Re: nincs cím 2011. július 20. 15:51 Zotya32 Előzmény: #401369 ja, amúgy vettem 324-ért összesen 400 db- ot :)) úgyhogy ma 400-on zár, holnap meg sávszél, felvásárlás, kivezetés, pezsgőzés :)))