Re: nincs cím 2011. július 20. 15:37 Zotya32 Előzmény: #401362 vegyek erre remek hírre est mediát? vagy várjak megint pár napig? :) ha ma nem tölti vissza a rést, azt írtátok hogy szigetforduló, akkor irány lefelé a 217-es réshez?