Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #401362

vegyek erre remek hírre est mediát? vagy várjak megint pár napig? :)

ha ma nem tölti vissza a rést, azt írtátok hogy szigetforduló, akkor irány lefelé a 217-es réshez?