Hozzászólás
Zotya32http://www.privatbankar.hu/cikk/befektetes/nagy_buli_keszul_ki_lesz_a_sziget_uj_tulajdonosa_43999
"Talán nem túlzás azt feltételezni, hogy a Wallis nem kereskedelmi banki ambícióval kezdett az EST MÉDIA finanszírozásába, mert nem ez jellemző a cégre. Kifejezetten a Wallisra jellemző viszont az olyan cégek felvásárlása, amelyek nagy közkézhányaddal, meghatározó tulajdonos nélkül működnek, és a részvények áron alul forognak a piacon. Nem kell messzire menni, elég csak visszaemlékezni a Graboplastra, amit a Wallis felvásárolt, majd kivezetett a tőzsdéről."