Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #401403

"Ha sok a külföldi, a magyar megretten" - Gerendai Károly a Quartnak

Mennyire szól a Sziget a magyaroknak és mennyire az egyre nagyobb számban érkező külföldieknek? Kinek a kedvéért jön újra a Prodigy? Miért foglalkoztatja a közvéleményt annyira, hogy nyereséges-e a fesztivál? Gerendai Károllyal, a Sziget főszervezőjével beszélgettünk.

http://quart.hu/cikk.php?id=6471