Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #401381

Ha 15:42:10 -kor vetted, akkor én adtam Neked.:-))

Drukkolok neki kétszeresen is!

A mai réstöltéssel az alsó rés egyelőre elvetve, de a forgalom viszont fele sem volt a tegnapinak. Inkább beszűkülést gondolnék 300-400 között, 400 fölé jutáshoz újabb nagy forgalom kell. Nincs kizárva ez sem még, meglátjuk.