Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #401381Ha 15:42:10 -kor vetted, akkor én adtam Neked.:-))
Drukkolok neki kétszeresen is!
A mai réstöltéssel az alsó rés egyelőre elvetve, de a forgalom viszont fele sem volt a tegnapinak. Inkább beszűkülést gondolnék 300-400 között, 400 fölé jutáshoz újabb nagy forgalom kell. Nincs kizárva ez sem még, meglátjuk.