Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tomy75 Előzmény: #401306

Meglátjuk mi lesz... Én most úgy látom, hogy a Fibo 50% megvolt, 300-as támaszt érintette, pattant róla, ott nem lehetett tételt venni. Talán mintha a vételi oldal is erősödne.

Ha nem lesznek nagy visszaöntések óvatosan megpróbálkozhat felfele.

Szvsz ma nínuszban zár, de remélem nem -10% környékén.