Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #702474

sajnálom..pedig szeretnek téged az istenek..mindig kapsz új esélyt..

Mondtam hírek befolyásolnak..most ilyen időszak van..ahogy oroszok visszavonultak lehetett rá számítani.. a huf is előre jelzett..írtam is neked..

Valószinű a felminősítés is..ha kikerülünk gagyiból akkor a nagy alapok vehetik a papírjainkat..amik lemaradtak erősen a maxon járó külföldiektől..