Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #702474sajnálom..pedig szeretnek téged az istenek..mindig kapsz új esélyt..
Mondtam hírek befolyásolnak..most ilyen időszak van..ahogy oroszok visszavonultak lehetett rá számítani.. a huf is előre jelzett..írtam is neked..
Valószinű a felminősítés is..ha kikerülünk gagyiból akkor a nagy alapok vehetik a papírjainkat..amik lemaradtak erősen a maxon járó külföldiektől..