Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #702485

" tegnap akartam is zárni....de munka közben tőzsdézek ugyebár...és volt egy nagy roham a büfében....mire rá tudtam pillantani már elszálltunk. :-(("

a stopot ilyenkor használom.