Re: nincs cím 2014. május 8. 12:32 Ibiza Előzmény: #702485 " tegnap akartam is zárni....de munka közben tőzsdézek ugyebár...és volt egy nagy roham a büfében....mire rá tudtam pillantani már elszálltunk. :-((" a stopot ilyenkor használom.