Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #702452

szóval nem mered..nem csodálkozom..

írtam..ez a hati nekem nem fexik..fucsán mozog..nem szeretem.

kutass utána..beírtam hol adtam rá hol longoltam..mi volt a céláram..