Re: nincs cím 2014. május 8. 11:33 Ibiza Előzmény: #702452 szóval nem mered..nem csodálkozom.. írtam..ez a hati nekem nem fexik..fucsán mozog..nem szeretem. kutass utána..beírtam hol adtam rá hol longoltam..mi volt a céláram..