Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #702480tegnap akartam is zárni....de munka közben tőzsdézek ugyebár...és volt egy nagy roham a büfében....mire rá tudtam pillantani már elszálltunk. :-((
ugyhogy ez van...
most várom hogy viszszaessünk 16.300 -ra :D bár ahogy elnézem ezt a kitőrő örömöt....nem nagyon lesz olyan.
meg ha lesz felminősítés akkor aztán minden bróker kiugrik a bőréből:D