Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702480

tegnap akartam is zárni....de munka közben tőzsdézek ugyebár...és volt egy nagy roham a büfében....mire rá tudtam pillantani már elszálltunk. :-((

ugyhogy ez van...

most várom hogy viszszaessünk 16.300 -ra :D bár ahogy elnézem ezt a kitőrő örömöt....nem nagyon lesz olyan.

meg ha lesz felminősítés akkor aztán minden bróker kiugrik a bőréből:D