mondtam már párszor.. 250 komoly határ 180nál egy erős vétel szokott kerekedni.. de nincs jelentősége.
mondtam már párszor.. 250 komoly határ 180nál egy erős vétel szokott kerekedni.. de nincs jelentősége.
Kösz! Még a végén összejön idénre a banki kamat... :-D
Azért most illene lennie egy visszatesztnek 400-hoz, vagy ~7600 körül egy megállónak.
Ha meg nem, hát sebaj, feljebb eladom a többit...
gratulaMatula:)
Még egy adag elment záróban. Beker 7305 volt.
2 adag eladva 7495-ön. Beker 7188 és 7254 vót.
Örülünk, Vincent...
Persze, megvan! Másfél napig nem volt netem, most javították meg, kellemes meglepetés volt ránézni a csártra.
250-ről meg 300-ról is van még pár adaggal, de már nem bánom őket. :-)
Csusza megvan még a 188-as vételed?
Lehetett látni, hogy jó lesz az még...
Bazz, reggeli 188-as vételemnek délután még hogy örültem, mondom ez most az égig fog nőni, hétfőn új házat veszünk helikopterrel, erre ez a tréfás pénteki lekötés... :-)
na mi lesz veled otp?
plusz3%aztán minusz2%
van izgalom
Kék virág szereti az otp-t? :) Kit látnak szemeim, láttam még Quaestorosokkal hadakoztál, visszatértél ezek szerint.
Szóval Trump mester olyan szempontból érdekes nagyokat mond , külpolitikában is egyszerű megjegyzéseket egy mondattal átvágja a gordiuszi csomókat. Stílusa is ehhez mérten "egyszerű". Ez lehet egy szerep is, hogy megválasszák, de ha tényleg ilyen durr bele típus akkor elég veszélyes elnök is lehet. :)
Nekünk mi jó mi nem jó nehéz ebből leszűrni mármint országként mi a jó.
Tőzsdén valószínűnek tartom éppen fentiek miatt negatív lenne első körben megválasztása, sőt még ha átvenné a vezetést , vagy feljönne holtversenyre közvéleménykutatóknál akkor is.
Lobbisták stb. Usa elnökválasztásnál azért nagy pénzek mozdulnak meg mindkét oldalon sokféle szempont miatt támogatnak elleneznek valakit. Iszonyat pénzeket elkampányolnak ehhez képest egy hű de utáljuk a migránsokat kampány pl az egy borravaló kategória. Különböző lobbiérdekek szempontjából melyik jelölt függetlenebb hát nem vállalkoznék rá megítéljem innen messziről.
Grat!
Én ezt a kört elbalf@szkodtam, nem vettem időben... :-/
Üdv
mondjuk Trump jobb lenne Magyarországnak.
Viszont Trump meg mondott olyat hogy szerinte kevés fegyver van az országban, szerinte még több kéne hogy az emberek meg tudják védeni magukat :D
totál elment ilyen téren az esze....
de én várnék tőle valami komoly lépést valami téren, valami átütőt...nem ilyen langyos kormányzást mint az Obama alatt.
nekünk jobb a tramp.. mert a meglévő vonalnak szúrjuk a szemét..mert nem ugrálunk füttyentésre..
Szerencsére nem királyság van.. az elnök egy intézmény..nem személy..azt csinálja amit mondanak...ha nem akkor jön egy őrült lövöldöző..választások után vélhetően minden marad a régiben... apró változásokat belevihet..sokat nem.
amúgy érdekes nem..minden héten van őrült lövöldöző usában..génmódosított kajáktól vagy fel vannak programozva? bekapták a kulcsszót.
Azért én is félek ettől az elnökválasztástól...meg még mi jöhet ?
Különben az OTP már 8000 felé menne...
úgyhogy most nagyon észnél kell lenni aki benne ül.
Lehet hogy jobb lenne Trump,
csak a tőzsdének nem lenne jó. mert óriási esések lennének.
Amiatt lenne jobb hogy Trump -nak nem tudnak parancsolni a lobbisták mert rengeteg pénze van és xarik rá...Azt csinálja mit Ő akar, emiatt persze kiszámíthatatlan is, ezért félnek a pénzemberek tőle.
Lásd. Soros is Clintont pénzeli.
Nem tudom milyen ember lehet ez a Trump de ami a kampányban lejön róla egy elég nagy tuskónak tűnik. Ez valahol a demokrácia válsága, hogy elnökjelöltként a végső küzdelemig eljutott. Túlzott tiszteletet nem ébresztett bennem. Clintonnét igazán nem tudom hová tenni olyan semleges érzéseket vált ki, olyan színtelen szagtalan. De kulturálisan "összetettebb" figurának néz ki Trumpnál . Trump "papánál". :)
Na közben törölve lett amire válaszoltam, vagy eltűnt valahová. Na mindegy szóval ez a papázás nálam ilyen népies probléma , népies urbánus vitára lehet visszavezetni, kulturális hiányosságok előbukkannak nálam.
...
Csusza: Kicsit el van anyátlanodva a papír, de ha minden a tervek szerint megy év végére izmoznia kellene. Ez a német bankos sztori se dobja fel vszínű.