:-) Hol is adtad el?
ez az eladásom megint úgy látszik egy klasszikus faktoros eladás kezd lenni.
most nincs. és ha fizetsz havi jelképes 100.000-et akkor addig nem is veszek amíg van neked (és utalsz) :-)
Vettem egy adaggal 7275-ön.
Most akkor van még Matgabnak, vagy nincs? Mert ugye ez egyáltalán nem mindegy...
na emberek,ezek a hét hirei otp-ben,semmi más:)
"
alert:
Kiszálltam az OTP-ből teljesen. Érzem a zavart a térben. Sztem az USA az még októberben esik egy méreteset..."-Matgab
és az érdekessége az az ügynek,hogy ettől még tényleg eshet is az árfolyam.
most nyitottam egy longot 7250alatt,körül.
egy certi pakk.
Ma
"OTP pakk csökkentés.-by Matgab
de maradt még ugy szol a nyilatkozat.:)
ez is hasznos, nagyon kellett a papírnak :)
"Ma reggel tettük közzé a legújabb elemzésünket az OTP-ről. A korábbi 7.200 forintról 8.000 forintra emeltük meg 12 hónapos célárfolyamunkat. Az ok két oldalról jön: (i) az S&P felminősítés után a magyar kockázati prémium csökkent a modelljeinkben; (ii) az alacsony kockázati költségek miatt 16 százalékkal megemeltük az eredményvárakozásunkat. "
Na, akkro shorthoz is grat! ;-)
Én 350 környékéig vártam egy visszatesztet, szerintem megvolt. Most már vissza kellene menni 400 fölé és maradni is. (?)
Újabb egy adag vétel, 7405-ön. Többet itt nem veszek, mert már van innen korábbról is.
Grat+kösz:)
lezárva sort,nyilt long.
400alatt.
lássuk mi lesz a 400al????
Grat a longokhoz. Shorthoz nem mondok semmit, majd értékeled te nem sokára... ;-)
Amúgy gőzöm sincs, én 1/3 tőkényi kis plusszos papírral várakozom.
ez a 2long ma zárva du.
1sort nyilt ...nemtom,ebben nem vok biztosmagambansortomban.
Ez a reggeli kis leszúrás lett volna a visszateszt? Érdekes...
Igen, időnként bejön, bár én más dolgokat figyelek.
Azért ha ez ilyen tuti lenne, már nem itt fórumozgatnánk. De legalábbis nem innen írnék most... :-)