Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Grat. Én még tartok mind…

#782173 Csusza Előzmény: #782167

Grat.

Én még tartok mindent, kapzsibb vagyok. :-)


Bár most beteszem egy részét záróba valami szemtelen árral, igaz amilyen forgalom ma volt, nem lesz itt semmi felkötözgetés.


ez az eladásom megint úg…

#782164 matgab Előzmény: #782022

ez az eladásom megint úgy látszik egy klasszikus faktoros eladás kezd lenni.

most nincs. és ha fizets…

#781928 matgab Előzmény: #781830

most nincs. és ha fizetsz havi jelképes 100.000-et akkor addig nem is veszek amíg van neked (és utalsz) :-)

Vettem egy adaggal 7275-…

#781830 Csusza Előzmény: #781825

Vettem egy adaggal 7275-ön.

Most akkor van még Matgabnak, vagy nincs? Mert ugye ez egyáltalán nem mindegy...

na emberek,ezek a hét hi…

#781825 Sumér harcos Előzmény: #781718

na emberek,ezek a hét hirei otp-ben,semmi más:)

"

alert:

Kiszálltam az OTP-ből teljesen. Érzem a zavart a térben. Sztem az USA az még októberben esik egy méreteset..."-Matgab

és az érdekessége az az ügynek,hogy ettől még tényleg eshet is az árfolyam.

most nyitottam egy longot 7250alatt,körül.

egy certi pakk.

Ma"OTP pakk csökkentés.-…

#781718 Sumér harcos

Ma

"OTP pakk csökkentés.-by Matgab

de maradt még ugy szol a nyilatkozat.:)

ERSTE célár emelés

#781368 Koffein

"Ma reggel tettük közzé a legújabb elemzésünket az OTP-ről. A korábbi 7.200 forintról 8.000 forintra emeltük meg 12 hónapos célárfolyamunkat. Az ok két oldalról jön: (i) az S&P felminősítés után a magyar kockázati prémium csökkent a modelljeinkben; (ii) az alacsony kockázati költségek miatt 16 százalékkal megemeltük az eredményvárakozásunkat. "

Na, akkro shorthoz is gr…

#781154 Csusza Előzmény: #781152

Na, akkro shorthoz is grat! ;-)

Én 350 környékéig vártam egy visszatesztet, szerintem megvolt. Most már vissza kellene menni 400 fölé és maradni is. (?)

Újabb egy adag vétel, 7405-ön. Többet itt nem veszek, mert már van innen korábbról is.

Grat a longokhoz. Shorth…

#781082 Csusza Előzmény: #781074

Grat a longokhoz. Shorthoz nem mondok semmit, majd értékeled te nem sokára... ;-)

Amúgy gőzöm sincs, én 1/3 tőkényi kis plusszos papírral várakozom.

Ez a reggeli kis leszúrá…

#781048 Csusza

Ez a reggeli kis leszúrás lett volna a visszateszt? Érdekes...

Igen, időnként bejön, bá…

#781003 Csusza Előzmény: #780993

Igen, időnként bejön, bár én más dolgokat figyelek.
Azért ha ez ilyen tuti lenne, már nem itt fórumozgatnánk. De legalábbis nem innen írnék most... :-)