Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Ja, 6930-on egy adag vét…

#769705 Csusza

Ja, 6930-on egy adag vétel. Kicsit elszöttyögtem a reggelt, lejjebb illett volna venni. :-/

Re: nincs cím

#769699 Tapasz Előzmény: #769691

Hát igen, alapított és felépített egy bankot a 0-ról. A többit inkább nem írom le.

Re: nincs cím

#769681 banyaiz Előzmény: #769678

Cs papa egy igazi üzletember. Mit tenne egy átlagos mrd-os venne egy hajót amit használ amikor hajózgatni támad kedve lehet egy évben kétszer amúgy ott porosodna a kikötőben és vinné a lóvét.

Ő viszont kiadja a keményen dolgozó kisembereknek. :)

Nem hinném arra a heti 10-20 millióra lenne szüksége ami bérleti díj mínusz persze az egésznek a fenntartása .

Én nem tudom mi mozgatta…

#769499 Ibiza

Én nem tudom mi mozgatta, nem hinném ért 7350et. ne feledjük ez 73500Ft Valakik tudtak valamit vagy a bank saját magát vette egy akvizicióhoz.

nálam hulló kés.. ha 6950 nem tartja akkor 6650 fogja meg vagy kicsit a 700

Re: nincs cím

#769016 Sumér harcos Előzmény: #768659

kidobtam még tegnap 7300-310 között.

certi volt olyat nem tartogatunk.

7100 körül volt vétel.

grat-kösz-rám-fért mert 2sorton buktam márciusban,amely azért nem jol érintett.

otp számomra 2esélyes itt 7300 körül.

akár lenézhet 7000ig is,de 7400et is viheti.

viszont átpattantam egy másik ungarn papirba longba,amitől egy kis ugrás remélek jövőhétre.

tehát most volt eladás,grat,kösz státusz is.

de most uj a nota,vétel az utolso-de annál rezeg a léc azért

:)

No passz, nincs időm rá-…

#768821 polgarmester

No passz, nincs időm rá- hagyom beérni.

(azért a brexit szavazásra figyelni kell) Bár, lehet az se kottyan meg neki.