Ja, 6930-on egy adag vétel. Kicsit elszöttyögtem a reggelt, lejjebb illett volna venni. :-/
Ja, 6930-on egy adag vétel. Kicsit elszöttyögtem a reggelt, lejjebb illett volna venni. :-/
Hmm, nem rossz, nem rossz a ladik.
Nekem ilyenem van, egyszer kikötnék vele Sanyi bá mellé, jól néznénk ki együtt. A két ótépés... :-)
http://www.jacht-market.com.pl/public/images/user_uploaded/b7fd5819f6fba8d12cbf3934d2ae58b4.jpg
Hát igen, alapított és felépített egy bankot a 0-ról. A többit inkább nem írom le.
megteheti..nem szaros kis tolvaj lbibsi.. aki lopott pénzből nyomatja..
Cs papa egy igazi üzletember. Mit tenne egy átlagos mrd-os venne egy hajót amit használ amikor hajózgatni támad kedve lehet egy évben kétszer amúgy ott porosodna a kikötőben és vinné a lóvét.
Ő viszont kiadja a keményen dolgozó kisembereknek. :)
Nem hinném arra a heti 10-20 millióra lenne szüksége ami bérleti díj mínusz persze az egésznek a fenntartása .
Egy kis bulvár :) http://444.hu/2016/05/05/ismerd-meg-csanyi-sandor-luxuskatamaranjat
Én nem tudom mi mozgatta, nem hinném ért 7350et. ne feledjük ez 73500Ft Valakik tudtak valamit vagy a bank saját magát vette egy akvizicióhoz.
nálam hulló kés.. ha 6950 nem tartja akkor 6650 fogja meg vagy kicsit a 700
Bátor. Könnyen lehet fordított fülescsésze görbebögre.
kapcsoljátok le a villanyt,aztán gyerünk....500millios forgalom mára szinte?
kidobtam még tegnap 7300-310 között.
certi volt olyat nem tartogatunk.
7100 körül volt vétel.
grat-kösz-rám-fért mert 2sorton buktam márciusban,amely azért nem jol érintett.
otp számomra 2esélyes itt 7300 körül.
akár lenézhet 7000ig is,de 7400et is viheti.
viszont átpattantam egy másik ungarn papirba longba,amitől egy kis ugrás remélek jövőhétre.
tehát most volt eladás,grat,kösz státusz is.
de most uj a nota,vétel az utolso-de annál rezeg a léc azért
:)
Ha már az erste is azt irja, hogy OTP-ben véget ért a korrekció (volt egyáltalán?), akkor nem shortolom.
http://www.erstemarket.hu/tartalom/27672/erste-trader-hirlevel-160429
No passz, nincs időm rá- hagyom beérni.
(azért a brexit szavazásra figyelni kell) Bár, lehet az se kottyan meg neki.