bocsánat ezt nem ide akartam,mondjuk MO-ba.
bocsánat ezt nem ide akartam,mondjuk MO-ba.
http://www.ksh.hu/interaktiv/korfak/orszag.html
vizszintes kurzorral naptári évet lehet állitani,függőlegessel az adott korosztályt,csoportot.
Hárman. Gondolom Csusza is, de nála ez napi rutin. :)
vétel....ma
zavar,hogy mindenki vétel,remélem nem tömés a tétel.
Nyilván jó helyen volt jó időben a pénzügyminisztériumban. Viszont nem piciben gondolkodott, hogy gyorsan nyúljuk le amit lehet aztán bankkal lesz ami lesz. Biztos lehetett volna jobban is csinálni, de rosszabbul is bőven.
...
No de mi van derék Otp-vel, elég tisztességeset esett azért 7400 környékéről.
Akkor még kivárok, utána veszek, nekem árfolyamnyereség kell.
sziasztok, az otp osztalékhoz lehet már tudni a tulajdonosi megfeleltetés fordulónapját ? köszi
zajlik háttérben a siker sztori:
"Jelenleg (pontosabban a 2015 végi adatok szerint) a bankok lakossági hiteleinek 18%-a számít nem teljesítőnek, vagyis 90 napon túl késedelmesnek. A bedőlt lakossági hiteltartozás tőkeösszege közel 1000 milliárd forint, ebből a bankok 370 milliárd forintot strukturáltak már át.
Úgy tűnik, az MNB jelentős átstrukturálási tartalékokat lát, hiszen a már nem teljesítő hitelek 63%-a esetében nem került még sor átstrukturálásra. Ezért adott ki márciusban egy ajánlást a bankoknak nem fizető hiteleik kezelésére, az ügyfelekkel való kapcsolattartás hatékonyabbá, ügyfélbarátabbá tételére."
ki mit lopott azt nem tudjuk.. a lopás és éltek a lehetőséggel az is két dolog.
Az eredeti tőkefelhalmozás részesei voltak jókor jó helyen...
Csányi nekem akkor is nagyobb kaliber (még ha nem is harapom) és egy értékteremtő gondolkodása van..
Nem védem mert nem nagyon érdekel de azért végigkövethető az élete..
azért ne keverd a mészárosokkal vagy gyurcsány fajtákkal...a rogán féle kis tetűkkel.
Ha tudsz valamit mond.
Csányi egy ugyanolyan tolvaj, mint az összes olyan rendszerváltó, akik már a rendszerváltás előtt jól behelyezkedtek a nagy MSZMP-s párttagságuk segítségével a megfelelő helyekre, majd az adott cég igazgatójaként, főkönyvelőjeként ellopták a rájuk bízott közvagyont üveggyöngyökért.
Persze olyan szempontból legalább jól csinálta, hogy átlátta, hogy hogyan konvertálja át a céget egy modern kori bankká, ilyen szempontból a hasonló tolvajok közül messze kilóg tehetségével, mert a legtöbb csak odáig jutott, hogy a cégben lévő közvagyont , amit fillérekért megszereztek lehetőleg minél gyorsabban eladják fél áron egy nyugati konkurenciának, ami vagy bezárta a céget egyből (sok textiles cég) , vagy a nevük alatt tovább vitték (Tungsram, Ikarus, Áramszolgáltatók), vagy még annyi sem, hanem a meglévő készleteket eladják és utána az ingatlan apránkénti eladásából vagy hasznosításából próbáltak megélni (ilyen rengeteg van).
Ezek a tévképzeteid... Dehogynem az... Igazi kelet EU-s, orosz siker ember