Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

otp oszt. tul. fordulónap

Bálnaborjú

sziasztok, az otp osztalékhoz lehet már tudni a tulajdonosi megfeleltetés fordulónapját ? köszi