Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #656664

:D

de sok bajotok van ezekkel a nyitókkal..

Kegben, Estarban is ugyanezt hallgatom minden reggel..

Ma itt, mert itt vagyok..:D