Re: nincs cím 2013. szeptember 5. 9:00 Hathor Előzmény: #656664 :D de sok bajotok van ezekkel a nyitókkal.. Kegben, Estarban is ugyanezt hallgatom minden reggel.. Ma itt, mert itt vagyok..:D