Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Margaretta Előzmény: #664787

A haszon az, amit realizálsz.

Ne fájdítsad a fejed azon, hogy nem a max-on zártál.

Örüljél, ha pluszban zártál.

Mindig gondolj arra, hogy ennyi erővel minuszban is lehetnél, vagy kiütött a stop bukóban.

Mint írtam is, én 20k-nál szeretnék zárni:) Ez most totál agyonütötte azt a gondolatmenetet, amit a bevezetőben írtam:)

Ez a tőzsde és a tőzsdéző lelkivilága című szösszenet volt.