Re: nincs cím
Margaretta Előzmény: #664787A haszon az, amit realizálsz.
Ne fájdítsad a fejed azon, hogy nem a max-on zártál.
Örüljél, ha pluszban zártál.
Mindig gondolj arra, hogy ennyi erővel minuszban is lehetnél, vagy kiütött a stop bukóban.
Mint írtam is, én 20k-nál szeretnék zárni:) Ez most totál agyonütötte azt a gondolatmenetet, amit a bevezetőben írtam:)
Ez a tőzsde és a tőzsdéző lelkivilága című szösszenet volt.