Re: nincs cím
Borska Előzmény: #664708:D uhh a sok bába közt elveszik a gyerek
figyeld meg ahogy haladnak előre az évek milyen szépen le fog tisztulni a csártod ,mert ez így véleményem szerint pöttyet erős, persze ha ez vezet a sikeres trédhez ezt kell használni, semmiképp se kritikának vedd!!!!
(csupán mintha a régi önmagam látnám)