Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #664708

:D uhh a sok bába közt elveszik a gyerek

figyeld meg ahogy haladnak előre az évek milyen szépen le fog tisztulni a csártod ,mert ez így véleményem szerint pöttyet erős, persze ha ez vezet a sikeres trédhez ezt kell használni, semmiképp se kritikának vedd!!!!

(csupán mintha a régi önmagam látnám)