Re: nincs cím
Margaretta Előzmény: #664717Én az utolsó chartodat néztem meg.
Olyan, mint egy hímzés.
Túl sok az indikátor, vonal, nem lehet köztük eligazodni.
Sok ideig tartó figyeléssel válassz ki kb. 3-at max. és csak azokat rajzolgasd be, azok alapján döntsél.
Egyébként az eladás/vétel bejelölés jónak tűnik:)
Nem szeretném, ha kioktatásnak tünne számodra, én jó tanácsként írtam.