Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Margaretta Előzmény: #664717

Én az utolsó chartodat néztem meg.

Olyan, mint egy hímzés.

Túl sok az indikátor, vonal, nem lehet köztük eligazodni.

Sok ideig tartó figyeléssel válassz ki kb. 3-at max. és csak azokat rajzolgasd be, azok alapján döntsél.

Egyébként az eladás/vétel bejelölés jónak tűnik:)

Nem szeretném, ha kioktatásnak tünne számodra, én jó tanácsként írtam.