Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #664636

Nem adtam fel ! Reggel lezártam, a kis nyerőt eltettem és várok.

Az egyik verzió: Reggel réssel nyit lefelé, belenyit a résbe nagyon csúnya szigetforduló lenne , mert a MA200-ról szakadna réssel a BUX. Ez a pesszimista kép. De ebben kevésbé hiszek.

A másik 18800 fölé zár a bux 30 percesen longot vennék, főleg, ha a KT kicsi lenne, de e nélkül is

http://postimg.org/image/6glik5atl/

http://postimg.org/image/d8mq3zscj/

http://postimg.org/image/gxhw2jwxh/