Re: nincs cím 2013. szeptember 26. 14:17 Konvektor Előzmény: #664782 Szóljatok , ha kiléptek a longból ! Sokszor jó irányba mozdulok, de nem tudok időben lezárni, elúszik a haszon egy része.