Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#560920 Frontin Előzmény: #560913

Bux5' pont az ideális korrekciós szintig jött fel egyelőre, jó lenne ha innen megadná magát és végre esne egy kicsikét. Számítottam is rá hogy ez lesz, csak hamarabb vártam. Sajnos most nem volt elég türelmem kivárni. Otp közben bikulni látszik, ez nem lesz így jó bakker.

Re: nincs cím

#560903 Waszeitung Előzmény: #560891

Amúgy zéró forgalommal is felfelé csorgatnak,Oti hetek óta keménykedik,Molly is erőre kapott...nagyon szép ez az erekció! :)

Re: nincs cím

#560866 BudFox Előzmény: #560827

lassan már az egész bét kereskedhetetlen lesz ha igy megy tovább...sokan át fognak menni más piacokra, deviza , dax, NYSE

Re: nincs cím

#560827 Frontin Előzmény: #560822

Egyébként meg ilyen gyatra forgalom mellett szinte kereskedhetetlen a hati sajnos...

Re: nincs cím

#560822 Frontin Előzmény: #560813

Sziasztok! Szerintem ma még lesz esés. Tegnap nem voltam sajnos gépközelben, pedig 200 környékén terveztem egy shortnyitást. Itt most nem annyira van kedvem erőltetni, ki tudja mit játszanak össze a kt-val egy esetleges esés esetén. Tuti kitágítanák... :-(

Re: nincs cím

#560813 BudFox Előzmény: #560778

nem erőltetik az esést...kimondottan rossz hír most nem érkezett, az meg hogy egész Európa recesszióban van megint már nem érdekel senkit...pedig ez lenne a nagy esések alapja, ha valóban könyv szerint mozogna a tőzsde.

Re: nincs cím

#560738 BudFox Előzmény: #560407

na - 60 ponton áll kedvenc indexünk a határidős bux....nézzük hogyan próbálják meg ma is felrángatni...mert ameddig az ingyen pénz tart addig mindig meg fogják próbálni.

Re: nincs cím

#560414 big-ebuy Előzmény: #560381

ez a elme színvonala itt hathor:(,akik fórumoznak mindig kis kacsák lesznek,és keresik a helyes irányt ebbe igazad van:)...

minden jót,kitartást és sok lét,én hiányoltalak de én se nagyon írok,max benézek ide már

Re: nincs cím

#560407 BudFox Előzmény: #560285

Hello Hathor.

Azért én bízom benned....jók voltak a grafikonjaid, és jól átlátod a piacokat szerintem.

persze mi sokszor egymás ellen megyünk, meg a többiek is egymás-egymás ellen...de hát ha mindenki egyetértene akkor ez nem a tőzsde lenne.

Kitartás, és sok pénzt...én mindig bízok benned :-)))

Re: nincs cím

#560386 Kissherceg Előzmény: #560381

köszönjük a jókívánságokat. :)

Hati egyelőre fiboszint körül táncol, elég karcsú a nap

Re: nincs cím

#560381 Hathor Előzmény: #560356

Lehet megöregedtem

De mint mondtam, pont ezekre a megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.

Ezért nem kell írnom.

Teljesen egyszerű. Rengeteg szabadidőm szabadult fel amióta nem írok, és még nem is okoskodnak az írásomra.

Majd más is eljut ide. Aztán a fórumok befagynak, leapadnak.