Bux5' pont az ideális korrekciós szintig jött fel egyelőre, jó lenne ha innen megadná magát és végre esne egy kicsikét. Számítottam is rá hogy ez lesz, csak hamarabb vártam. Sajnos most nem volt elég türelmem kivárni. Otp közben bikulni látszik, ez nem lesz így jó bakker.