Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #560813

Sziasztok! Szerintem ma még lesz esés. Tegnap nem voltam sajnos gépközelben, pedig 200 környékén terveztem egy shortnyitást. Itt most nem annyira van kedvem erőltetni, ki tudja mit játszanak össze a kt-val egy esetleges esés esetén. Tuti kitágítanák... :-(