Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #560778nem erőltetik az esést...kimondottan rossz hír most nem érkezett, az meg hogy egész Európa recesszióban van megint már nem érdekel senkit...pedig ez lenne a nagy esések alapja, ha valóban könyv szerint mozogna a tőzsde.