Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #560778

nem erőltetik az esést...kimondottan rossz hír most nem érkezett, az meg hogy egész Európa recesszióban van megint már nem érdekel senkit...pedig ez lenne a nagy esések alapja, ha valóban könyv szerint mozogna a tőzsde.